ZUŠ Jihlava

26. a 27.10. Podzimní prázdniny

11.10. Okresní umělecká rada v 9.30 v ZUŠ Jihlava

6.10. Ústřední kolo soutěžní přehlídky výtvarného oboru ZUŠ ČR

Jednntlivé plošné a prostorové práce, II. kat.

Gratulujeme !!!

5.10. Krajská umělecká rada v 9.30 v ZUŠ Jihlava

29.9. - Výuka probíhá ve všech oborech

28.9. - Státní svátek

 

 

Šk. rok 2016/2017

13.6. Dětská scéna SVITAVY 2017

  • soubor Dramatická ondatra  za představení Deset tisíc mil pod mořem (Kolář M.) - doporučení na Jiráskův Hronov

Gratulujeme !!!

10.6. Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře jazzových a ostatních orchestrů Litvínov

  • Big band ZUŠ Jihlava kat. C1 - zlaté pásmo

Gratulujeme !!!

3.6. Mezinárodní soutěž velkých dechových orchestrů Ostrava 2017

  • TUTTI - Dechový orchestr ZUŠ Jihlava (vyšší třída) - zlaté pásmo

Gratulujeme !!!

26.5. Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře dechových orchestrů Letovice

  • TUTTI - Dechový orchestr ZUŠ Jihlava (II b kat.) - zlaté pásmo

Gratulujeme !!!

11. - 14.5. Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje (Liberec)

Gratulujeme !!!

28.4. Soutěžní přehlídka výtvarného oboru (Krajské kolo, Žďár nad Sázavou)

 Jednotlivé plošné a prostorové práce - I. kat.

Jednotlivé plošné a prostorové práce - II. kat.

Jednotlivé plošné a prostorové práce - III. kat.

Výsledky přípravy na vyšší umělecké školy - III. kat.

Řady výtvarných prací a výtvarné projekty IV kat.

Fotografická tvorba II. kat.

Fotografická tvorba III. kat.

Výtvarné akce - II. kat.

  • Od věků do věků - Pra věk - Růžičková, Samek, Rokosová, Valenová (Kazdová Z., Zahálková D., Kremlička I.) - Bronzové pásmo

Výtvarné akce - III. kat.

  • Betlém - Válalová, Mončeková, Švecová, Večerníková, Fialová, Jakoubková (Nováková D., Kazdová Z. , Moravcová S.) - Bronzové pásmo

Gratulujeme !!!

20.4. Krajská přehlídka dětského divadla Třebíč 2017

Gratulujeme !!!

20. - 23.4. Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

  • Šárka Misařová (Fišerová E.) 0. kat. - Čestné uznání II. stupně
  • Kateřina Zachová (Fišerová E.) VI. kat. - Čestné uznání I. stupně

Gratulujeme !!!

6.4. Krajské kolo soutěže dechových orchestrů, jazzových souborů a ostatních orchestrů (Pelhřimov)

  • TUTTI - Dechový orchestr ZUŠ Jihlava (Nosek J.) - 1. cena s postupem do ústředního kola
  • TUTTI . Dechový orchestr ZUŠ Jihlava - zvláštní ocenění pro bubenickou sekci za mimořádný interpretační výkon
  • Big band ZUŠ Jihlava (Nosek J., Veselý A., Vondrák L., Vavrda V.) -  1. cena s postupem do ústředního kola

Gratulujeme !!!

5.4. Krajské kolo soutěže ZUŠ v sólové a komorní hře na kytaru (Havlíčkúv Brod)

  • Výsledková listina zde >>>
  • Machovcová Jůlie (Podškubka K.) II. kat.  - 2. cena
  • Veselý Tomáš (Rosický F.) V. kat. - 2. cena

Gratulujeme !!!

4.4. Krajská scéna dětských skupin scénického tance Ústí nad Orlicí (Roškotovo divadlo)

Gratulujeme !!!

28.3. Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

  • Výsledková listina zde >>>
  • Klára Lukšů (Vysloužilová H.) 0. kat. - 1. cena
  • Zuzana Plassová (Finsterlová L.) III. kat. - 2. cena
  • Zuzana Dubová (Charvátová M.) IV. kat. - 1. cena s návrhem na postup do Ústředního kola
  • Vojtěch Munduch (Vysloužilová H.) V. kat. - 1. cena
  • Julie Grabowská (Vysloužilová H.) VI. kat. - 2. cena
  • Anna Čermáková (Charvátová M.) VI. kat. - 1. cena s postupem do Ústředního kola
  • Pavlína Pulicarová (Michková H.) VII. kat. - 2. cena
  • Ocenění za vynikající pedagogickou práci pro Martinu Charvátovou

Gratulujeme !!!

23.3. Docela malý festival 22. ročník - přehlídka a okresní soutěž divadelních souborů

Gratulujeme !!!

18.3. JID 20-17

Gratulujeme !!!

17.3. Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

  • Výsledková listina zde >>>
  • Šárka Misařová (Fišerová E.) 0. kat. - 1. cena s postupem do Ústředního kola
  • Hana Molvová (Fišerová E.) 0. kat. - 2. cena
  • Ester Fuxová (Doležalová H.) I. kat. - 2. cena
  • Jan Molva (Fišerová E.) II. kat. - 1. cena s návrhem na postup do Ústředního kola
  • Lenka Pfeiferová (Doležalová H.) II. kat. - 2. cena
  • Martin Zach (Fišerová E.) II. kat. - 2. cena
  • Kateřina Čermáková (Fišerová E.) III. kat. - 2. cena
  • Klára Ema Piňosová (Doležalová H.) IV. kat. - 2. cena
  • Kateřina Zachová (Fišerová E.) VI. kat. - 1. cena s postupem do Ústředního kola
  • Klára Zachová (Fišerová E.) VII. kat. - 2. cena

Gratulujeme !!!

8.3. Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

  • Výsledková listina zde >>>
  • Klára Lukšů (Vysloužilová H.) 0. kat. - 1. cena s postupem do Krajského kola
  • Amálie Havlíková (Mrázek J.) II. kat. - 2. cena
  • Zuzana Plassová (Finsterlová L.) III. kat. - 1. cena s postupem do Krajského kola
  • Kateřina Pekárková (Vohlídalová N.) IV. kat. - 2. cena
  • Zuzana Dubová (Charvátová M.) IV. kat. - 1. cena s postupem do Krajského kola
  • Vojtěch Munduch (Vysloužilová H.) V. kat. - 1. cena s postupem do Krajského kola
  • Šnýdrová Amálie (Vohlídalová N.) V. kat. - 2. cena
  • Julie Grabowská (Vysloužilová H.) VI. kat. - 1. cena s postupem do Krajského kola
  • Dubová Jolana (Mrázek J.) VI. kat. - 2. cena
  • Anna Čermáková (Charvátová M.) VI. kat. - 1. cena s postupem do Krajského kola
  • Pavlína Pulicarová (Michková H.) VII. kat. - 1. cena s postupem do Krajského kola
  • Vojtěch Molva (Mrázek J.) VII. kat. - 2. cena
  • Petr Kolář (Zemanová M.) VIII. kat. - 2. cena

Gratulujeme!!!

16.2. Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

  • Výsledková listina zde >>>
  • Misařová Šárka (Fišerová E.) 0. kat. - 1. cena s postupem do Krajského kola
  • Molvová Hana (Fišeková E.) 0. kat. - 1. cena s postupem do Krajského kola
  • Fuxová Ester (Doležalová H.) I. kat. - 1. cena s postupem do Krajského kola
  • Molva Jan (Fišeková E.) II. kat. - 1. cena s postupem do Krajského kola
  • Zach Martin (Fišeková E.) II. kat. - 1. cena s postupem do Krajského kola
  • Pfeiferová Lenka (Doležalová H.) II. kat. - 1. cena s postupem do Krajského kola
  • Lebrušková Anna (Doležalová H.) II. kat. - 2. cena
  • Kouba Matyáš (Doležalová H.) II. kat. - 2. cena
  • Heltzelová Beata (Doležalová H.) II. kat. - 2. cena
  • Čermáková Kateřina (Fišerová E.) III. kat. - 1. cena s postupem do Krajského kola
  • Smolíková Barbora (Holoubková B.) III. kat. - 1. cena
  • Batoušková Anna (Majerová M.) III. kat. -2. cena
  • Piňosová Klára Ema (Doležalová H.) IV. kat. - 1. cena s postupem do Krajského kola
  • Kettnerová Kateřina (Fišerová E.) IV. kat. - 1.cena
  • Traganová Veronika (Holoubková B.) V. kat. - 2. cena
  • Zachová Kateřina (Fišerová E.) VI. kat. - 1. cena s postupem do Krajského kola
  • Zachová Klára (Fišerová E.) VII. kat. - 1. cena s postupem do Krajského kola

Gratulujeme!!!

15.2. Okresní kolo soutěže ZUŠ v sólové a komorní hře na kytaru

  • Výsledková listina zde >>>
  • Machovcová Jůlie (Podškubka K.) II. kat.  - 1. cena s postupem do Krajského kola
  • Řezníčková Ema (Rosický F.) II. kat. - 2.cena
  • Havlík Matěj (Rosický F.) IV. kat. - 2. cena
  • Plassová Simona (Vondrák L.) IV. kat. - 2.cena
  • Veselý Tomáš (Rosický F.) V. kat. - 1. cena s postupem do Krajského kola
  • Pavlíček Tomáš, Štefková Denisa (Rosický F.) III. kat. - 1. cena
  • Peštálová Lucie, Šebestová Veronika (Vondrák L.) III. kat. - 1. cena

Gratulujeme !!!

10.2. Na koncertě absolventů a učitelů se vybralo 7419 Kč. 

7.2. Na tříkrálovém koncertě se vybralo 8.965,- Kč. Všem dárcům děkujeme.

3.2. Pololetní prázdniny

23.12. Všem žákům a rodičům přejeme příjemné Vánoční prázdniny  a vše dobré v novém roce.

Nástup do školy je 3.1.2017 (úterý)

1.12. Naše škola je zapojena do happeningu ZUŠ Open 2017 - více na www.zusopen.cz (celkem je zapojeno 338 ZUŠ z celé České republiky)

25.11. Přidáváme další představení Příběh Gerdy a Káje (Vánoční představení tanečního oboru) více zde >>>

22.11. Vstupenky na přestavení tanečního oboru (6.12.) v Horackém divadle jsou již vyprodány

15.11. Jedenáct našich žáků bylo vybráno pro projekt AZUŠ a České filharmonie (Koncert se uskuteční v Rudolfinu 4.6.2017)

12.10. - Okresní umělecká rada v 9 hod., (soutěže ve školním roce 2016/2017)

6.10. - Krajská umělecká rada v 9.30 hod., Koncertní sál ZUŠ Jihlava (soutěže ve školním roce 2016/2017)

 

 

 

Přihláška ke studiu >>>