ZUŠ Jihlava

15.2. Mezinárodní festival dechových orchestrů Praha 2020

• TUTTI - dechový orchestr ZUŠ Jihlava v nejvyšší kategorii získal bronzové pásmo

Gratulujeme!!!

15.2. Účast našich žáků na další zkoušce společného orchestru České filharmonie a žáků základních uměleckých škol.

12.2. Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

• Jan Procházka ve II. kat. (p.uč. Karel Podškubka) - 1. místo s postupem do krajského kola
  • Julie Machovcová v V. kat. (p.uč. Karel Podškubka)  - 1. místo s postupem do krajského kola
  • Vladimíra Přibylová v VI. kat. (p.uč. Karel Podškubka) - 1. místo s postupem do krajského kola
  • Kvarteto (Machovcová, Palán, Procházka, Přibylová) ve II. kat. (p.uč. Karel Podškubka) - 1. místo s postupem do krajského kola
  • Adam Zachariáš ve III. kat. (p.uč. Luboš Vondrák) - 1. místo
  • Pavel Fuxa v kat. O.b) (p.uč. Luboš Vondrák) - 2. místo
  • Matěj Havlík v VII. kat. (p.uč. Filip Rosický) - 2. místo

Gratulujeme!!!

5.2. Na benefičním koncertě učitelů se vybralo 4.810,- Kč. Výtěžek byl určen pro Oblastní Charitu Jihlava (na podporu Domácí zdravotní péče) a předán v závěru koncertu ředitelce Oblastní charity v Jihlavě paní Ing. Haně Fexové. Poděkování patří účinkujícím a všem štědrým dárcům!

31.1. Pololetní prázdniny.

28.1. Do pokladniček na tradičním Tříkrálovém koncertu ZUŠ Jihlava se celkem vybralo rekordních 19.401,- Kč - všem štědrým dárcům děkujeme!!!

24.1. - 26.1. Soustředění symfonického orchestru - info pro účastníky zde >>>

11.1. účast našich žáků na projektu ČF a AZUŠ - sobotní soutředění v Praze

Výuka začíná 6.1.2020

23.12 - 3.1. Vánoční prázdniny

18.12. Na benefičním Vánočním koncertě se vybralo rovných 10.000,- Kč. Všem štědrým dárcům děkujeme!!!

16. - 19.12 na naší škole proběhla kontrola z České školní inspekce

10.11. První setkání účastníků projektu společného orchestru České filharmonie a Asociace Základních uměleckých škol. Naši školu reprezentuje celkem 9 žáků.

21.9. Dechový orchestr TUTTI skvěle reprezentovalo Město Jihlava a Kraj Vysočina na 4. Mezinárodním festivalu Golden Sardana ve Španělském Lloret de Mar

• II. prize Exellent Golden diploma v kategorii Concert
  • Special prize pro solový výkon Jana Fuchse na xylofon

4.9. Žesťové kvinteto v Senátu Parlamentu ČR reprezentovalo ZUŠ Jihlava na koncertě K 30. výročí Sametové revoluce