Měsíční plán

 

PLÁN NA KVĚTEN 2023

 

 1. 5.     Státní svátek

 2. 5.     Umělecká rada v 12.15 na LDO

 2. 5.     Talentové zkoušky HO 15.30 – 18 hodin

 2. 5.     Třídní předehrávka p. uč. A. Veselého Koncertní sál v 18 hodin

 2. 5.      Varhanní a klavírní koncertík v 18 hodin na č. 1

 3. 5.      Zkouška v Koncertním sále ZUŠ Třešť 9 – 11 hodin

 3. 5.      Třídní předehrávka p. uč. L. Hedejové Koncertní sál 18 hodin

 4. 5.      Třídní kytarový koncert p. uč. F. Rosického Koncertní sál v 18 hodin

 4. 5.      Třetí Dvojpremiéra LDO v DIOD 19.30 hodin

 7. 5.      Zkouška Jazzbandu 10 – 13 hodin v ZUŠ

 8. 5.      Státní svátek

 9. 5.      Talentové zkoušky HO 15.30 - 17.30 hodin

 9.-11.5. Talentové zkoušky LDO

10.5.      Klavírní koncertík Koncertní sál v 18 hodin

11.5.      Třídní předehrávka p. uč. B. Holoubkové Koncertní sál v 18 hodin

12.5.      Festival GM Koncert TUTTI Park GM v 15 hodin

              Před koncertem průvod bubeníků ZUŠ Jihlava

12.5.      Talentové zkoušky TO

15.5.      Třídní předehrávka p. uč. I. Horáčkové Koncertní sál v 18 hodin

15.5.      Třídní předehrávka p. uč. Fr. Křepely v 18 hodin na č. 1

17.5.      8. Hudební večer Koncertní sál v 18 hodin

18.5.      LDO čtení v knihovně v rámci MAP III. (zajistí M. Kolář)

18.-20.5.Kreativní minifestival Mahler dětem ve spolupráci s Bránou Jihlavy

18.5.      Zahájení festivalu Gotická síň v 16 hodin (zajistí M. Charvátová……

18.5.      Zahájení festivalu v 18 hodin (famfáry zajistí J. Nosek)

19.5.      Klavírní přehlídka „Mladý pianista-Jihlava 2023“

20.5.      Jazzband Festival Okrouhlík v 15 hodin

22.5.      Třídní předehrávka p. uč. J. Noska a J. Maška Koncertní sál v 18 hodin

22.5.      Vystoupení v rámci koncert festivalu GM v Gotické síni (zajistí J. Molvová)

23.5.      Třídní předehrávka p. uč. D. Fučíkové Koncertní sál v 18 hodin

24.5.      Třídní předehrávka p. uč. L. Šrubaře na č. 1 v 17 hodin

24.5.      Třídní předehrávka p. uč. T. Vejvody Koncertní sál v 18 hodin

25.5.      Třídní předehrávka p. uč. M. Šrubařové Koncertní sál v 17 hodin

26.5.      Taneční soirée DIOD v 18 hodin

28.5.      Jazzband šablony ZUŠ Praha Jesenice

29.5.      Třídní předehrávka p. uč. H. Doležalové Koncertní sál v 17 hodin

30.5.      Předprodej vstupenek na koncert sborů: na č. 1 15.30 - 16.30 hodin

30.5.      Třídní předehrávka p. uč. M. Fuxové Koncertní sál v 16.30 hodin

31.5.      Předprodej vstupenek na koncert A šmytec: na č. 1 od 15 - 16.30 hodin

31.5.      Klavírní koncertík Koncertní sál v 18 hodin