Měsíční plán

PLÁN NA KVĚTEN 2022

 

2. 5.            Třídní předehrávka p. uč. A. Veselý v 17 hodin Koncertní sál

3. 5.            Umělecká rada 12.15 v LDO

4. 5.            Talentový průzkum VO 16.30 - 18.30hod.

5. 5.            Třídní předehrávka F. Rosického - zkušebna

5.-8.5.         Flauti dolce Olomouc – seminář staré hudby (zajistí D. Slavíková, L. Hedejová)

6.- 9. 5.       DPS Gaudium zájezd Německo (zajistí P. Salák, P. Vybíralová a

                   H. Doležalová, D. Fučíková)

6. 5.            Třídní předehrávka p. uč. M. Charvátové v 18 hodin Koncertní sál

6.- 7. 5.       Klavírní soutěž PER QUATRO MANI PRAHA (zajistí E. Fišerová)

6. 5.            Talentové zkoušky Taneční obor 16.30 - 17.30

7. 5.             Zkouška smyčce od cca 9 -13 hod.

7. 5.            JazzBandits- festival růžových vín Masarykovo náměstí v 18 hodin

                   (zajistí M. Zemanová)

8. 5.            Zkouška Symfonický orchestr cca 15-19 hod.

10. 5.          Pracovní schůzka se zřizovatelem ohledně nákupu klavíru

10. 5.          Třídní předehrávka p. uč. B. Holoubkové Koncertní sál v 17 hodin

10.-12. 5.    Talentové zkoušky LDO 16 - 18hod.

11. 5.          Hudební večer Koncertní sál v 18 hodin

12. 5.          Klavírní koncertík Koncertní sál v 18 hodin

13. 5.          Třídní koncert p. č. K. Houdkové, A. Špejtkové, E. Dvořákové Kon. sál v 18 hod.

13. 5.          Talentové zkoušky Taneční obor a HUPP 16.30 - 17.30

13. 5.          LDO v DOID  Pecha Kucha night – Jihlava mi není Fu©k

14. 5.          Ústřední kolo Smyčcových souborů Olomouc

14.a 15.5.   Mladí pianisté hrají na klavír Steinway & Sons (zajistí H. Paštyková)

                   v Gymnáziu a Hudební škole hlavního města Prahy, ZUŠ (GHMS)

16. 5.          Porada ředitelů magistrát 14 -16.30 D. Fučíková

16. 5.          Talentový průzkum VO

16. 5.          Třídní předehrávka p. uč. M. Šrubařové Koncertní sál v 17 hodin

17. 5.          Třídní předehrávka p. uč. I. Majerové Koncertní sál v 17 hodin

17. 5.          Zahájení festivalu GM TUTTI Park GM v 16 hodin

                   ve večerních hodinách potom Videomapping – Koncert od 20 hod.

                   s Epoque kvartetem                  

18. 5.          Třídní předehrávka p. uč. R. Kameníkové Koncertní sál v 17 hodin

19. 5.          Třídní předehrávka p. uč. F. Pokorného Koncertní sál v 18 hodin

19.- 21.5.    Ústřední kola dechových nástrojů Praha     

20. 5.          Třídní předehrávka p. uč. P. Sobotky a K. Netolického v 17 hodin Varhanní sál

20. 5.          Smyčcový koncert pro nejmenší v 18 hodin Koncertní sál

23. 5.          Třídní předehrávka p. uč. M. Melicharové Koncertní sál v 17 hodin

24. 5.          OPEN ZUŠ City Park – odpoledne

25. 5.          Třídní předehrávka p. uč. H. Vysloužilové Koncertní sál v 17 hodin

26. 5.          Věrní žáci se vracejí Koncertní sál v 18 hodin

26.- 27. 5.   Soustředění s orchestrem společného projektu OPEN ZUŠ

                   Uherské Hradiště (D. Slavíková)

27. 5.          Vystoupení   JazzBandits na Muzejní noci   od 17.30 (zajistí M. Zemanová)

27. 5.          Taneční soirée v DOID v 18 hodin

28. 5.           ZUŠ OPEN PRAHA ráno odjezd v 8 hodin Koncert ve Valdštejnské zahradě

                   (O. Jeremiáš: Směs národních písní)

29. 5.          Zájezd DPS Gaudium Valtice a odpolední koncert v zámecké jízdárně

30. 5.          Třídní předehrávka p. uč. H. Doležalové

31. 5.          Třídní předehrávka p. uč. H. Tröstl Koncertní sál v 16.30 hodin

31. 5.          Setkání ÚUR pěvecké sekce v 10 hodin